DNBlog mění koncept a vítá nového autora

Pokud DNBlog čas od času navštívíte, nejspíš jste si všimli, že tu bylo posledních pár měsíců dost mrtvo. Pravdou je, že jsem dost přemýšlel, kam vlastně s DNBlogem dál. Jedno jsem ale věděl jasně – psát články v takovém objemu a s takovou frekvencí, jako tomu bylo v předešlých letech, už prostě nezvládám. Pokud má tedy DNBlog přežít, musí přijít změna konceptu.

Ač to může znít všelijak, ve výsledku se nejedná o nic víc, než o změnu složení a frekvence publikovaného obsahu. A protože popisovat hudbu slovy je v principu dost podobné jako pokoušet se nakreslit, jak voní růže, v budoucnu bude na DNBlogu sice méně materiálu ke čtení, ale zato mnohem více k poslechu!

Zajímavé releasy pro vás budu vybírat i nadále, avšak servírovány budou už bez všudypřítomného (a hlavně nudného) balastu o tom, odkud pan producent je, jak dlouho už se pohybuje na scéně či jak jsou jeho basové linky neúprosné a bicí našlapané. To ale ani náhodou neznamená konec článků ke čtení – ty budou přibývat i nadále, jen už ne tak často. Když se ale nějaký objeví, bude rozhodně stát za to – do budoucna se můžete těšit například na recenze vybraných alb a kompilací, rozhovory, partyreporty či nejrůznější autorská okénka.

A s tím také souvisí druhá část nadpisu tohoto článku – od teď se totiž bude na obsahu DNBlogu podílet neskutečně nadaný slovotepec Lukáš Bednařík, kterého můžete znát z jeho skvělých článků, jež má na kontě pro Hoofbeats.cz. Vítej na palubě, Lukáši!

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.