Neurology w/ Pixie b2b X.Morph

Mindicted crew vám přínáší poslední díl ze své Neurology party serie téhle klubové sezony. Uskuteční se 18. května již po šesté v brněnském klubu Artbar Druhý Pád, a po několika zajímavých zahraničních jménech (např. Telekinesis, Merikan, RedPill, The Clamps, Inward, Hanzo & Randie;…) budeme svědky hudební lahůdky z domácího prostředí. Jako headlineři se totiž představí dva z nejrespektovanějších a nejzkušenějších DJů, které tuzemská drumandbassová scéna nabízí.

EVENT: http://bit.ly/nrlg_14


Pixie & X.Morph sice nejsou v našich klubech úplně neobvyklá jména, oba dva jsou pro svůj precizní mix a selekci bookování velmi často po celé republice a supportují ty největší světová jména. Tuhle noc se ale vůbec poprvé potkají v exluzivním b2b setu, který odehrají na dva mixážní pulty a šest přehrávačů.

Pixie – přazská polovina zmiňovaného dua. S hraním začal již v roce 2001, kdy se věnoval především technu, ale během krátké chvíle, kdy se jeho beaty zlomily a bpm zrychlilo, se stal členem dnes již legendárního T2B sound systému. Od té doby se věnuje převážně drumandbassu, jeho sety bývají energické, s vytříbenou selekcí, a také proto je rekordmanem v počtu ocenění Czech DNB awards jako nejlepší DJ České republiky a jeho sety na YouTube shlédlo již několik stovek tisíc lidí. Headshot, Xpress nebo Shock zná snad každý pžíznivec DNB. Zde si můžete poslechnout aktuálnější záznam, konkrétně z festivalu Beats 4 Love v Ostravě:

X.Morph by se dal nazvat jeho brněnskou obdobou. I on se řadí mezi nejvýraznější postavy tuzemské scény, jeho zkušenosti s DJingem dokonce sahají o chloupek dále, jeho hudební rozsah též není rozhodně omezen jen na beaty kolem 175 bpm a stejně tak se pravidelně objevuje na předních místech drumandbassových cen. Jako ochutnávku před Neurology si můžete pustit záznam z Exploration festivalu:


Představí se nám také zahraniční hosté, v b2b setu, kterými bude tahle Neurology našlapaná, to budou slovenští Cockroach (dle ankety Czech & Slovak DNB Awards 2018 3. nejpopulárnější DJ z Česka a Slovenska) a RH+, a dále jejich krajané, dvojice M2K reprezentující Bass Attack crew.

Zpestřením bude jistě také vystoupení dvou partnerských dvojiček, které spolu jako pár vystupují také za mixem. První z nich jsou Fallen Gemini a Lee Meow aka Far Horizon, rezidenti pražského klubu Storm a promotéři znovuzrozené akce Take.Control, druzí poté Dekor & Mania z brněnské Pohon Crew.

Uslyšíme i drtivou většinu domácí crew, postupně se za mixem vystřídají dvojice Heft & Igor, Tower & Karpa a Dejfunk & Void.Sec.


Celou akci si budeme moci vychutnat jako vždy na masivním Johnyx Audio soundu s neméně vychytaným světelným doprovodem a video projekcí. Poskládat si později dohromady všechny zapomenuté střípky pak budeme moct díky fotoreportu od Filipa Strapiny aka FS Studios

Klub otevírá v 20:30 přesně o půl hodinu později už uslyšíš první zlomený beat. Další hodinu a půl poté bude čas se dostat dovnitř za zvýhodněné vstupné 120 kč, od 22:30 už to bude za 150 kč, a konec je v plánu na šestou hodinu ranní.

Pro ty, kteří by vstupné nejraději neplatili vůbec, a ještě k tomu dostali super bonus, je připravena soutěž o dva volné vstupy a podepsané CD’s se sety od dvou hlavních protagonistů.

SOUTĚŽ O VSTUPY A CD’S: http://bit.ly/SOUTEZ_NRLG14

Partnery akce jsou: Meatfly, Univerzitní kino Scala, DnBlog.cz a DnB Čocka – Radio R


NEUROLOGY w/ Pixie b2b X.Morph
18. 5. 2018 / Artbar Druhý Pád
START: 21:00 / END: ??:??
ENTRY: do 22:30 – 120,- / poté 150,-
EVENT: http://bit.ly/nrlg_14

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.