Fourseason – skvělá inspirace z liquid a deep dnb scény

Pod jménem Fourseason se skrývá pražský rodák Petr Karda, který pod tímto nickem vystupuje jako DJ od roku 2011. V tomto roce také založil stejnojmenný Youtube channel, o kterém dnes bude především řeč.

Jak už bylo zmíněno v nadpisu, Youtube channel Fourseason přináší pravidelně nové releasy ale i starší tracky především z odvětví deepu a liquidu. Na tomto kanálu můžete najít stovky videí, některé dokonce s vlastními artworky, které Petr vytváří.  Jedno je jim společné, a to logo rozpouštějícího se jelena. Kdo by se při takových tracích nerozpustil, že?

Nutno také dodat, že z malého soukromého projektu se postupem času stal zdroj hudby oblíbený i v jiných zemích. Potvrzuje to především číslo odběratelů, které nedávno dosáhlo hranice 6000 členů. Vedle jednotlivých tracků můžete na kanálu najít ale i několik mixů z Petrovy vlastní dílny. Jsou rozděleny do dvou kategorií: SOULDEERSEASON, ve které můžete najít spíše jemnější soulful sety, a DOPEDEERSEASON s temnější selekcí tracků. A právě do této edice přidal před pár dny zbrusu nový mix DopeDeerSeason 4, který rozhodně stojí za poslech!

Pro ty, co si raději vychutnají hudbu na živo, doporučujeme navštívit akce v Praze nebo Liberci, které Fourseason pořádá se svou crew Deep Dreamz. Na těchto akcích jste zatím mohli slyšet producenty jako Handra a PRTCL.


Youtube: http://www.facebook.com/fourseason

Soundcloud: http://www.soundcloud.com/fourseasondnb

Facebook: http://www.facebook.com/fourseason