Smršť nových labelů nekončí, jsou tu další dva – a bude to zajímavé!

Poslední dobou nepíšeme snad o ničem jiném, než o tom, kdo si založil jaký label. Sotva člověk vypustí článek o jednom, hned je tu druhý, a když to nechá pár dní uležet, objeví se rovnou i třetí. Tentokrát za to může James Marvel s jeho Space Pirate Recordings a také ANT TC1, který zplodil bratříčka Dispatch Recordings jménem Dispatch Blueprints.

Logo Space Pirate Recodings, nového labelu Jamese Marvela

Zatímco Space Pirate Recordings je poměrně v plenkách (chcete-li, můžete na facebookové fan stránce tu a tam ovlivnit např. grafiku labelu) a první release má poměrně v nedohlednu, Dispatch Blueprints na to jde přesně naopak – soundcloudu či facebooku by se jeden nedohledal, ale na vydání už čekají dva releasy. Absence existence labelu na uvedených (a vlastně snad všech) médiích ale vlastně celkem rezonuje s myšlenkou, která za ním stojí – jak uvádí oficiální tisková zpráva, Dispatch Blueprints se bude soustředit na (volně přeloženo) „deepovější zvuk více inspirovaný oldschoolem s důrazem na organický vývoj a tvorbu zvuků od nuly“.

První ze zmíněných desek bude mít na svědomí Kid Drama, na druhé se k němu pak připojí ještě deepový mazák Skeptical, a obě dvě si můžete dokonce už teď předobjednat na bandcampu Dispatch Recordings (koneckonců, vyjdou za chvilku). Vtipné však je, že si je zatím nikde neposlechnete 🙂


Cover první desky na Dispatch Blueprints

Kid Drama – DISBLP001 (27.11.2017)

01. Kid Drama – Impulse 1
02. Kid Drama – Construct Pattern


Cover druhé desky na Dispatch Blueprints

Kid Drama & Skeptical – DISBLP002 (4.12.2017)

01. Kid Drama & Skeptical – Run Deep
02. Kid Drama – The Hunt

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.