Icicle zakládá Entropy Music

Další z velikánů drum and bassové scény se nechal zlákat kreativní svobodou bez nutnosti podléhat supervizi labelů a založil si svůj vlastní. Tím velikánem není nikdo jiný než Icicle a jeho nový label nese jméno podle jeho druhého LP – Entropy Music

A nutno říct, že se do toho vrhnul po hlavě: První release s katalogovým číslem ENTROPY001 přistál na Beatportu právě dnes, lákaje na kolaboraci s Mefjusem pod názvem Efficient. Kromě ní na posluchače čekají pak ještě dva další sólo tracky Time Waster a Split Fibers vezoucí se na velmi podobné vlně technických deepových rollerů se zvukem vybroušeným tak, že do něj jeden zabrousí ani neví jak.

Nezbývá než popřát Iciclovi hodně štěstí do budoucna a všechny ty, co touží po více informací odkázat na krátký rozhovor, jenž dnes vyšel na serveru ukf.com.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.