Current Value představuje CVAV: Audiovizuální show, která vám vyrazí dech!

Kdo by neměl rád vizualizace! Mnoho z vás by jistě potvrdilo, že dobře zvolené vizualizace mohou hudební zážitek jak na party, tak při domácí poslechové session skvěle umocnit. Ty nejlepší pak dokáží člověka naprosto pohltit a společně s hudbou vytvořit kousek malé, jedinečné osobní reality. A toho si je moc dobře vědom drum and bassový veterán Current Value, který nyní pilně pracuje na tzv. CVAV – své vlastní audiovizuální show, jenž jeho muziku posouvá na zcela novou úroveň.

Samotného Tima Eliota a.k.a. Current Value asi není třeba velice představovat – na scéně působí již tak dlouho, že by se jen těžko hledal fanoušek žánru, který by o něm nikdy neslyšel. Na svém kontě má již deset alb a nespočet dalších releasů přetékajících cyberpunkovým, mechanickým temným soundem hrnoucím se vpřed rychlostí rozjetého vlaku a ani přinejmenším to nevypadá, že by ve svém démonickém tempu plánoval jakkoliv polevit – ba právě naopak. Jeho nový projekt CVAV (Current Value Audio Visual) je něco doposud nevídaného – jedná se unikátní propojení jeho live show s dechberoucími vizualizacemi od studia Greenaway & Greenaway, jenž už nejednoho člověka přiměly k němému úžasu.

Nyní se konečně CVAV oficiálně dostává na světlo světa – již letošní zimu bude tuto ojedinělou show možné shlédnout na některém z velkých zimních eventů, z nichž první bude ohlášen na Let It Roll Winter Slovakia. Vypadá to, že je tedy opravdu na co se těšit!

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.