Telekinesis – No Brain, No Pain EP

Slovinské duo složené ze Smootha a Markomana se poprvé za dobu existence objevuje na Eatbrainu s vlastním EP – doposud se objevili pouze na Various Artists kompilacích Tales of the Undead a Mirror Universe. V poslední době se jejich releasy objevovaly totiž spíše na Blackoutu.

Rozhodně se však jedná o zajímavý počin, protože s předchozí tvorbou zmiňovaných tvůrců má pramálo společného. Snad jen u titulního tracku No Brain, No Pain se dá poznat, že jej ukuchtili právě Telekinesis a velmi připomíná jejich Occult z minulého roku. Jinak je to jakási drum and bassová všehochuť, u prvního válu není příliš slyšet, že by jej jakkoliv Markoman ovlivnil, protože zní jako klasický Smooth, kterého známe z Viper Recordings.

Telátka se poprvé pustili i do halftimových vod a to s trackem It Could be Trap, jedná se o těžkotonážní high tech banger hodící se spíše do pozdějších hodin produkce. Ještě se na EP objevují dvě kolaborace, první s Eatbrain residentem L33 a druhá s MC Nuclearem.

EATBRAIN044: Zatím exkluzivně na Beatportu, po 9.10. ve všech slušných obchodech s muzikou.

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.