Neurology #10 w/ The Clamps (FRA)

Mindicted Crew přináší desátý díl jejich klubové akce Neurology. Toto jubileum neoslaví s nikým jiným, než s oblíbeným francouzským producentem THE CLAMPS, kterému udá support zástupce Let It Roll Crew – Beesu, dále Birg a Kamikaze z brněnské Pohon Crew a samozřejmě i Mindicted DJs! Šanci prezentovat svoje DJské skills dostane rovněž vítěz DJ Contestu, jehož pravidla najdete ZDE

Večírek se odehraje v domovském klubu Mindicted Crew – Artbar Druhý Pád a o soundsystem a light show se postará již tradičně Johnyx Audio (fka Basstronic Control Crew) s jeho 25 KW soundsystemem a stále se zvětšujícím světelným parkem. Celý večírek bude nově doplněn VJingem!

EVENT: http://bit.ly/nrlg_10
PŘEDPRODEJ: http://bit.ly/nrlg_10_predprodej


THE CLAMPS /FRA/

(NeurofunkGrid, Trendkill Records, Kosen Production, Citrus)

https://soundcloud.com/the-clamps/
https://www.facebook.com/pg/theclampsmusic/

The Clamps je francouzský producent, který s elektronickou hudbou koketuje už od konce 90. let, kdy začal vytvářet vlastní tracky, v té době na pomezí Hardtechna a Drum & Bassu, chvílemi zabrousil až do vod Progressive Trance nebo Nuschool Breaků. Díky rozmanitosti žánrů, kterým se ze začátku věnoval, si dokázal osvojit technické schopnosti, díky kterým dodnes přináší do Drum and Bassu ten nejostřejší zvuk, který můžete najít!

The Clamps je nerozlučně spojený s jeho domovským labelem Kosen Production, kde vyšly jeho první singly, solové EP či kolaborace s Redjectem a Nickbeem. V roce 2014 spolu s Redjectem zremixovali legendární hymnu Hideous od Black Sun Empire a Noisie, čímž se oba zapsali do širšího povědomí DnB scény. V roce 2015 se spřátelil s britským producentem Prolixem, což vedlo k vydání dvou EP na Prolixově labelu Trendkill Recordings. Od té doby se jeho tracky objevily na labelech, jako je Titan, Audioporn, nebo Addictive Behaviour a pravidelně dosahují na vysoké příčky v žebříčcích prodejnosti. Kromě Drum and Bassu se v poslední době věnuje také produkci v žánru Industrial Hardcore s releasy na labelech Karnage and Heresy!

Beesu

(LetItRoll.cz)

https://www.mixcloud.com/Beesu/
https://www.facebook.com/BeesuDnB/

Síla Let It Roll crew, promotér a DJ reprezent především neurofunkového a deep proudu D&B scény. Za svou dobu na scéně má za sebou velké množství akcí z DJské i organizátorské strany (Let It Roll, Hospitality, RAM Night, X-Massacre, Basslife, Spojuje Nás DNB, Lickweed…) a jeho energií nabité sety jste měli možnost slyšet například i na festivalech jako Let It Roll, Exploration, Trident, X-Massacre, po předních klubech ČR ale i v zahraničí (např. UK, Německo, SK). Dále pak i po boku producentských velikánů D&B scény, světové i místní. V jeho setech se můžete těšit na moderní styl mixování, nevydané dubplates, čerstvé novinky i nestárnoucí burácející klasiky.

Birg & Kamikaze

(Pohon crew)

https://www.facebook.com/kamikazepohoncrew/
https://www.mixcloud.com/birg/
https://www.facebook.com/PohonCz/

Zástupci brněnské Pohon Crew, promotéři legendární klubovky Vendeta a nerozlučné DJské duo.

Birg se poprvé postavil za gramce začátkem roku 2007 a společně s kamarády založil crew Beat Poison Squad, se kterou pořádali DnB večírky v různých klubech po celém Brně. V roce 2013 se připojil k brněnské Pohon Crew. Preferuje hraní z gramofonů, ale poslední dobou čím dál častěji sáhne po playerech. Nejvíce ho oslnil zvuk deepu, rázného techstepu a neurofunku. Mezi jeho oblíbené producenty patří Axiom, Optiv, Mindscape, Jade, Kemal, Nymfo, Zero Method a mnoho dalších.

Kamikaze se k DJingu dostal klasickým způsobem – začal s kamarády chodit na DnB parties a propadli kouzlu této hudby. Jednoho dne je s kamarádem Rybizzem napadla myšlenka, že se stanou DJi, která jej naprosto uchvátila. Nelenil tedy a v roce 2006 si na bazaru koupil nejlevnější řemínkové gramofony (které má mimochodem doteď doma), první vinyly a začal trénovat. Posléze se stal taktéž zakládajícím členem Beat Poison Squad a po mnoha akcích, koupených vinylech a vypitých litrech rumu, se v roce 2013 připojili k brněnské Pohon Crew. Na vinyly si dnes zahraje už spíše z nostalgie doma, v klubech je z něj krotitel playerů. Nebrání se žádnému subžánru – ať už je to liquid, deep, dancefloor, či tvrdší – líbí se mu vše. Mezi jeho oblíbence patří DC Breaks, Flowidus, Document One, 1991, Emperor, Rene Lavice, Keeno, Total Science, Kove, Stray atd.


Neurology #10 w/ The Clamps

27. 10. 2017 / Artbar Druhý Pád

START: 21:00 / END: ??:??
ENTRY: předprodej: 170,- / na místě: 200,-
EVENT: http://bit.ly/nrlg_10
PŘEDPRODEJ: http://bit.ly/nrlg_10_predprodej

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.