Videoklip: The Science – The Sea and I

Ač je DNBlog živ převážně drum and bassem, občas se objeví nějaká ta výjimka, o kterou se prostě nejde nepodělit. A přesně to je případ nového videoklipu The Science k jejich experimentální skladbě The Sea and I, která před pouhými několika dny vyšla v rámci stejnojmenného EP pod křídly MethLabu. Máte-li tedy chuť na něco trochu pomalejšího, nechte se vtáhnout do temného a pošmourného světa The Science.

Zaujal vás videoklip? Tak to si nesmíte nechat ujít ani zbytek EP, jenž se nese v dost podobném duchu jako jeho titulní track. Lockjawův remix, který se v playlistu pod odstavcem nachází také, do tohoto EP však už nepatří. Ten zde pouze plní roli malé ochutnávky toho, co brzy příjde – v plánu je totiž druhý release plný remixů od zvučných jmen, mezi kterými se kromě zmíněného Lockjawa nachází také Trifonic, Woulg, Ghost of 3.13 & Piksel či Hecq.

MLEP001: Spotify / Beatport / Google Music

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.