Ulterior Motive zakládají svůj vlastní label Guidance

Po osmi letech vydávání hudby na labelech jako Metalheadz, Subtitles, Shogun Audio či Critical Music se nyní britské duo Ulterior Motive pouští do nové výzvy a zakládá svůj vlastní label Guidance.

Připojili se tak do stále rostoucí rodiny „DIY“ labelů, ve které jsou například Hybrid Minds (Hybrid Music), Prototypes (Get Hype), Spectrasoul (Ish Chat), Lenzman (The North Quarter) či Alix Perez (1985 Music). Jméno labelu je přitom spjato s dávnou historií Ulterior Motive a navazuje na název večírků, které spolu Greg a James pořádali na přelomu tisíciletí v jejich rodném Bournemouthu.

GDNCE001

Vydání prvního EP je naplánováno na 7. července 2017, ojeví se na něm čtyři více či méně „podivné“ tracky The Wobbler, Clap Ya, Kamakura a Anode, které si neberou žádné servítky a krom drum and bassu koketují i dalšími styly. Na první jmenovaný track si navíc přizvali k mikrofonu talentovaného SP:MC a s tím posledním jim prozměnu trochu pomohl sonický sensei Icicle. A právě Anode je také prvním (a zároveň jediným) trackem, který Ulterior Motive zveřejnili na soundcloudovém účtu Guidance. Další však budou nejspíše následovat velmi brzy.

Angličtinou oplývajícím zvědavcům na závěr ještě doporučíme navštívit čerstvou novinku na serveru ukf.com, který při této příležitosti Ulterior Motive navíc lehce vyzpovídal.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.