Videoklipy: Camo & Krooked Trilogy

Den vydání alba Mosaik, které má na svědomí světoznámé duo Camo & Krooked, se nezadržitelně blíží! V mezičase nám tito dva Rakušáci naservírovali pár ochutnávek, ke kterým byly natočeny dech beroucí videoklipy. O které tracky se konkrétně jedná, kdo je autorem klipů a v jakém duchu se všechna videa odehrávají se dočtete dále.

Všechny tři videoklipy má na starosti Vídeňské produkční studio FilmSpektakel, které ke všem třem C&K trackům vytvořilo časosběrnou trilogii mapující jak přírodní tak lidskou stránku naší planety. První track, kterému se dostalo téhle pocty, se jmenuje If I Could a vokálovým partem k němu přispěl Joe Killington.

Druhý track nese název Good Times Bad Times a po hudební stránce dle mého názoru této trojici vévodí.

Třetí track s názvem Like I Do, na kterém spolupracoval také James Hersey, nad ostatní naopak vyčnívá ve střihu videa a kvalitě pořízených záběrů. U tohoto klipu FilmSpektakel opravdu předvedl, jak bravurně zvládá své filmařské řemeslo.

Vše, co bylo zmíněno výše, jsou však pouze názory jednoho člověka a DNBlog samozřejmě zajímá co si myslíte vy, naši čtenáři! Dejte nám vědět do komentářů, ať už zde anebo na našem Facebooku, který klip je pro vás řemeslně/hudebně ten nejlepší a proč.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.