Iný Koncept – Benefice na Hard & Smart

Brněnsko-boskovická crew Mindicted se vrací s další akcí, tentokrát ovšem půjde o něco jiného, než je zvykem. Oblíbenou klubovku Neurology nahradí dobročinná akce s názvem Iný Koncept, jejíž výdělek půjde na podporu projektu Hard & Smart, který zaštiťuje občanské sdružení Podané ruce. Zároveň půjde o jediný český warm-up na nově vzniklý Basement festival konající se v Komárnu v půlce června.

Projekt Hard & Smart můžete znát z večírků elektronické taneční hudby například na Flédě nebo Favále. Tento projekt se zaměřuje na zmírňování negativních efektů rekreačního užívání drog, prevenci, monitoring a odborné intervence právě v tomto prostředí. Jelikož si myslíme, že se jedná o velice záslužnou činnost, rozhodli jsme se tento projekt podpořit právě výtěžkem z tohoto večírku. Pro více informací o projektu se podívejte na: http://www.hardandsmart.podaneruce.cz/

Rozličnost line-upu se projeví jak v národnostním složení vystupujících tak v jejich selekci. Celý večer začne liquidem a deepem a postupně se přesuneme přes neurofunk až ke crossbreedu. To vše ve skvělém prostoru Artbar II. pád s krystalicky čistým zvukem od Basstronic Control Crew, který si můžete pamatovat například z poslední Neurology, jež se konala tamtéž!

Slovenské střelce budou na této akci reprezentovat zástupci z několika promotérsky úspěšných uskupení jako je Basement, Bass Attack nebo Drumatch. Z první zmíněné jsou borci Cuker & Mikro, kteří aktivně na slovenské scéně působí hezkou řádku let. Jejich poznávacím znamením je plnovous a hudebně nejednotvárný set, kam míchají vše od liquidů, přes jumpup až k neurofunku. Druhým, opět velmi činným promotérem je Vooid, jehož lze považovat za otce Bass Attack crew. I on měl možnost na svých akcích přivítat nejzvučnější jména DnB scény a nově se také stal rezidentním DJem slovenské divize Methlab Recordings. Ve svých setech míchá spíše temnější neurofunkové rollery, které nechají jen málokoho v klidu. Další b2b set, který bude možné na akci slyšet, zahrají Cockroach se svým parťákem RH+. Cockroach se stejně jako Vooid stal členem Methlab SK, nyní působí v Praze, ale stále se věnuje i promotérské činnosti a hraní hlavně na Slovensku. RH+ se jako zástupce Street Madness crew také věnuje pořádání akcí a jeho sety jsou plné tučných rollerů. Jisti si můžete být jedním, tohle lahůdkové b2b vám rozhodně čas na vydechnutí nedá!

Zbytek vystupujících už vysílají na Iný Koncept brněnská uskupení. V liquidovo-deepové setu se představí páreček Calli & 2Nine z Liquidators Crew, po kterých naservíruje předpůlnoční deepečky se zelím duo Six beat under & Attempt ze Soul Ex Machina. Celou akci do zdárného konce dovede člověk nejpovolanější spojený právě i s organizací Podané ruce – E2jz z legendární crew Bassinfection!

FB Event: https://www.facebook.com/events/1331869923562063/

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.