Mohelnici již brzy roztančí Mind Vortex

Již za pár dní přijede do Mohelnice rozpumpovat krev v žilách dvojice z Velké Británie, která je členem nejpopulárnějšího dnb vydavatele RAM Records. Bassound Crew si připravila překvapení nesoucí jméno Mind Vortex.

Počátky drum and bass hudby v této dvojici zanechaly šamanský stav, který ovlivnil i jejich jméno. Toto duo opustilo tehdejší kapelu, přešlo přes jazz, soul a funk. Jejich nynější skladby jsou tak silné, že vás nenechají sedět na místě. Získali si nespočet fanoušků a se svými sety hrají po celém světě. Jejich hudba je specifická svým jedinečným a originálním zvukem. Mind Vortex bude první zahraničním hostem Bassound Crew a u toho nesmíš chybět!

Další, kdo přijde na tuto dnb párty, je velice nadupaný slovenský producent L PLUS, zástupce Technique Recordings. Na dnb scéně působí téměř 20 let. Na konci roku 2007 složil skladbu Middle East Sun, která se dostala do mixážních sérií Andy C ‚Nightlife 4‘ a byla vydána na nahrávkách RAM. Od té doby hrají jeho tracky nejlepší DJové z celého světa. Jeho novým a ještě horkým albem, které vyšlo 10. března tohoto roku na Technique Recordings je album s názvem Hideout. Na albu hostují: John B, Drumsound & Bassline Smith, Coppa a Muffler.

Po delší době do Mohelnického KD zavítá také Volume Plus feat. Lifesize MC (UK). Support doplní domácí Bassound Crew a hosté.

FB Event: www.fb.com/events/402167266815740/

Tiskové zprávy a jiné promo články dodává většinou promotér inzerované akce. V případě zájmu o inzerci na DNBlogu kontaktujte redakci na dnblog.cz@gmail.com