Videoklip: Foreign Concept – Skit City feat. Fox

Angličan Foreign Concept se po kratší odmlce vrací zpět na Critical Music se svým zbrusu novým EP Skit City. K titulnímu tracku z EP vznikl navíc animovaný videoklip inspirovaný stejnojmennou grafickou novelou Jacka Ramsayho a nutno říct, že svým zpracováním a kvalitou předhání spoustu tuctových dnb klipů mílovými kroky!

Samotné EP představuje čtyři zábavné novinky balancující někde na pomezí deepu. Dva sólové tracky Skit City a Escape Orbit doplňuje ještě LSBho remix tracku When You’re Alone, a také Waiheke Wine Club, se kterým autorovi EP pomáhal Halogenix.

A aby těch poslechových materiálů nebylo málo, je tu ještě nejnovější Critical Podcast (vol. 48), který má na svědomí taktéž Foreign Concept. V šedesáti minutách plných těch nejvybranějších beatů tak představí svou oblíbenou hudbu, samozřejmě včetně ukázek ze svého nového EP.

CRIT097: Critical Music Shop / Beatport / Junodownload / Digital Tunes / Google Music / Spotify

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.