Březnové novinky u Viper Recordings

Ačkoliv svátek svatého Jiří, kdy vylézají hadi a štíři, je stále v nedohlednu, tenhle had měl v březnu zase dost napilno. O některých novinkách možná už víte z minulého souhrnu, ale od té doby opět přibylo pár dalších, které stojí zato zaregistrovat.

Nejžhavější věcí budiž nový singl z debutového alba InsideInfo, které má už za pár dní spatřit světlo světa v celé své kráse. O tomhle singlu na blogu sice už řeč byla v souvislosti s videoklipem, který novinku s názvem Glimpse provází, avšak opakování je matka moudrosti a Glimpse je navíc pecka, kterou rozhodně nestačí slyšet jenom jednou. (Glimpse kup či pusť zde.)

Další věcí na seznamu je hopsavá „nuskool“ kolaborace Turno a North Base s názvem Third Eye a s vokály od Harry Shotta, který je momentálním držitelem rekordu za největší počet slov, který kdy kdo nacpal do jednoho tracku, s čímž trumfnul i samotného Eminema. (Third Eye kup či pusť tady.)

Třetí a poslední novinkou budiž třetí část Viper 100 EP, kterou si tentokrát vzal na paškál Futurebound společně s dost multitalentovaným Jaguar Skills. Jejich dítko s názvem Shadow King je ale celkem nasrané a hezky tak doplňuje předchozí části tohoto jubilejního EPčka. (Shadow King kup či pusť tu.)

To ale přece jen není ještě tak úplně všechno. Mám na mysli samozřejmě v perexu naznačené releasy od Cyantific a Dossa & Locuzzed, jež sice vyšly v březnu, ale objevily se už v minulém souhrnu Vipeřích novinek. Ten najdete za tímto odkazem, tak to nezapomeňte zkontrolovat.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.