MachineCode, Lockjaw & DR – LCKD008

Australský label Locked Concept dorazil se svým prvním releasem roku 2017, který ukrývá jména MachineCode, Lockjaw a DR (a.k.a. Dean Rodell). Kdo by ale čekal šlapavé techy masakry, bude nejspíš tentokrát docela překvapen.

Šlapavý techy masakr se tentokrát koná jen jeden v podobě originální MachineCode skladby DoubleGate, ale i ta je daleko míň agresivní a položena daleko hlouběji než klasické „currentovinky“. Další dva tracky pak už od klasického beatu upouští zcela, rychlé tempo okolo 174BPM však zůstává.

U zlámané kolaborace MachineCode a Lockjawa s názvem Array by už jeden těžko správně tipoval jeho autory, a poslední track Phenotype, ve kterém mají prsty už jen Dean Rodell a Lockjaw, je jako hotové zjevení – procítěný, emotivní, pomalý, atmosférický track, který nepřipomíná nic, co tihle řeznící běžně vydávají.

LCKD008: Beatport / Junodownload / Digital Tunes / Google Music / Spotify

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.