Current Value – Starfleet EP

Current Value i v roce 2017 chrlí jeden track za druhým a teď se vrací na Blackout se svým novým EP Starfleet. Jedná se o nálož šesti vesmírně-technických tracků, které pokoušejí lidské ucho častými arytmickými prvky, které však působí pod Timovou taktovkou zcela kompaktně a tlačí do posluchače svoji ostrou a zcela individuální basu, na kterou jsme od něj zvyklí. 

Z celého EP jsou cítit futurističtí roboti, studený kov a mezigalaktické boje. Vlastně by se mohlo objevit v dalším pokračování ságy Star Wars. Za zmínku jednoznačně zní track Agility, který by se jednomu mohl zdát na „Současnou Hodnotu“ poněkud melodický.

I přesto se mu podařila jeho temnota s touto malou melodickou vsuvkou nádherně spojit. V podobném duchu se nese i pátý track Rectangular. Do cizích vod sáhnul Tim i v tracku Electrify, kde trošku kopíruje současný trend „neuro jump-upu“ a přináší poněkud houpavější věc. Jinak je to prostě pořád Current Value.

BLCKTNL041: Blackout ShopBeatport / Junodownload / Digital Tunes / Google Music / Spotify

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.