Anthony Kasper – Misery Loves Company EP

S prvním jarním dnem přichází i první jarní release Fokuz Recordings. Pět tracků čítající EP s tematickým artworkem evokujícím po zimě bující zeleň má na svědomí americký producent Kasper. Tedy pardon – nyní již Anthony Kasper, jak zní nová podoba jeho hudebnického pseudonymu.

Titulní track „épéčka“, Misery Loves Company, se soustředí hlavně na propracovaný beat a houpavou basovou linku a celkově hraje spíše na deepovou notu, než na tu liquidovou. Stejným stylem šlape i druhá skladba, Too Late, ve které je vliv liquid funku ale slyšet přece jen už o trošku více.

Love Me, na které Kasper spolupracoval s Velocity, se na EPčku usadila hned ve dvou verzích – ta první oslní posluchače vokály od Becca Jane Grey a ta druhá naopak potěší ty, kteří mají radši instrumentálky. Pak už zbývá jen poslední track s názvem Cut Loose (mimochodem další kolaborace s Velocity), jenž do hry vrací o něco vrčivější basu, ale stále zůstává dostatečně ponořen v liquidové lázni.

FOKUZ17003: Fokuz Shop / Beatport / Junodownload / Google Music / Spotify

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.