Neurology #8 w/ Telekinesis, A-cray

Promotérská a DJská parta Mindicted Crew se 31. března vrátí do Blanenského klubu BASS s dalším pokračováním jejich klubovky NEUROLOGY. Na osmém pokračování této akce totiž vystoupí dosud největší line-up, který kdy tato klubová akce zažila – slovinský projekt Telekinesis (Blackout, Eatbrain), český talent A-Cray (Neodigital, Titan) a mohutný support! To vše na monstrozním 15 KW soundu z dílny Basstronic Control Crew!

Telekinesis (Blackout, Eatbrain)
https://soundcloud.com/telekinesis
https://www.facebook.com/telekinesisdnb

Projekt Telekinesis vznikl v roce 2009, kdy spojili svoje síly dva producenti – Smooth, který tou dobou debutoval na Viper Recordings, a Markoman, který do té doby spolupracoval s producenty jako např. Temper D. Netrvalo dlouho a tohoto projektu si povšimli Blokhe4d, díky čemuž vydali Telekinesis na labelu Bad Taste Recordings svůj první singl – Sacrifice.

Po tomto releasu se cesta na drum and bassové výslunní zdála volná. Telekinesis podepsali dohodu s vydavatelstvími jako je State of Mind Music, Virus Recordings, Red Light Recordings apod. Následovalo velmi populární EP Nightwalker, které vyšlo na labelu Eatbrain, ale za opravdový průlom je považován jejich remix na skladbu Inpeak od Black Sun Empire, díky kterému si otevřeli cestu na label Blackout, vlastněného výše zmíněnými BSE. Od té doby vydávají Telekinesis takřka exkluzivně právě na Blackoutu – v roce 2013 tam vydali první EP A Judgement Day, v roce 2015 Fight Club EP a v roce 2016 pak rovnou dva releasy – Obey EP a New World Order EP.

A-Cray (Eatbrain, Neodigital, Titan)
https://soundcloud.com/a-cray
https://www.facebook.com/ACrayCZ/

A-cray – princ české DnB scény. Dvaadvacetiletý mladík, který pochází ze Slaného a produci se věnuje od roku 2009. V červnu 2014 vydal dnes již legendární Stomper na německém labelu Neodigital. V roce 2015 se podílel na několika kompilacích, například Mirror Universe, kde přispěl svým remixem na track Evil Dead od dalšího českého producenta – QO!

O kvalitě jeho produkce svědší i fakt, že byl v roce 2014 zvolen jako nejlepší DnB producent v cenách DNB Czech Awards 2014. Jeho poslední release vyšel na druhém ročníku Let It Roll kompilace a jmenuje se Glitch!

O support se postará další talent české DnB scény – svitavský producent Karpa, jenž vydával například na labelu Stagma Records a který si tentokrát střihne b2b set se zástupcem Mindicted Crew – Dejfunkem. Dále se představí zástupce Basstronic Control Crew a majitel soudu Johnyx, smrtelné komando z řad Mindicted Crew – VoidSec b2b The Tower, o začátek se postarají Mr. Pin & TRJN a celou akci uzavře něčím ostřejším iGOR!

Music club BASS se nachází v Blansku, což je 18 minut cesty rychlíkem z Brna. Tento klub je osazen mohutným 15 KW soundem z dílny Basstronic Control Crew a kdo tento sound někdy slyšel, ten uzná, že je to opravdu masáž. Sound doplňuje extrémně vychytaná light show, takže nic pro epileptiky.

Vstupenky budou v předprodeji na 4 místech – Bar Naproti v Brně, Music Club Bass a Muzikograf v Blansku a Kafe za Rohem v Boskovicích. Cena vstupného v předprodeji je 150 Kč, na místě bude vstupné za 200 Kč.

NEUROLOGY #8 w/ Telekinesis, A-cray
31. 3. 2017
Start: 21:00
End: ??:??
Vstup: 150 (predprodej) / 200 (na místě)
EVENT: http://bit.ly/neurology8

telekinesis-web (1)

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.