Synkro – Memories

Dva roky po vydání výborného alba Changes se minimalový kouzelník Synkro vrací na Apollo Records se „staronovým“ albem Memories. V něm se schází vybrané materiály z jeho rané tvorby mezi lety 2008 – 2011, jenž předcházela Synkrovu upsání na výše zmíněný label.

Na album se vešlo celkem sedmnáct tracků, ve kterých by se jeden klasického drum and bassu rozhodně nedořezal – což ostatně ti, co Synkra znají, už dávno dobře vědí. Memories je ambientní balada, k jejíž ocenění to chce trochu fantazie, ale jakmile jednou člověk zapluje mezi všechny ty atmosférické pady, jen těžko se vrací ze vší té nádhery zpět.

Na podporu Memories navíc Synkro namíchal hodinový mix, který je vyloženým balzámem pro uši přehlcené mainstreamovým dnb soundem. Chce si to na něj ale udělat tu správnou atmosféru, aby si jej člověk mohl náležitě vychutnat.

AMB1701: BandcampBeatport / Juno / Digital Tunes / Google Music / Spotify

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.