Únorové novinky u Viper Recordings

Viper Recordings nepolevuje v nasazeném tempu ani v únoru. Za posledních 28 dní představili další hromadu novinek počínaje náhledem na chystané album InsideInfo přes další díl Viper 100 EP až po ochutnávky novinek od Dossa & Locuzzed a Cyantific – a to ještě není vše!

Nuže začněme tedy tou nejžhavější novinkou, kterou je zmíněná ochutnávka z chystaného debutového alba Paula“InsideInfo“ Bondyho. Spychase, jak se první odhalený track jmenuje, je dost nápaditý a zábavný banger s bondovský feelingem. Jako správný agent přichází v přestrojení v podobě instrumentálního intra, které po dropu střídá až překvapivý nářez. Poslouchat či nakoupit můžete zde.

Další novinkou budiž nová deska od belgičana Murdocka, který je na Viperu nováčkem. A zatímco Makes Me Stronger s vokály od Jenny G je jasná letní rádiovka, Final Frontier je poměrně šlapavá, ale zároveň i dost atmosférická záležitost s doslova epickým intrem. Více možností poslechu najdete zde.

A konečně tu máme další část jubilejního „stovkového“ EP. O tu se postarali Trei a Insomniax s jejich mocným trackem Pulling Teeth určeném k jedinému – totální demolici tanečního parketu. A to mu jde na výbornou! K sehnání zde.

Poslední v únoru vydanou věcí je track Lasting (Part II) od dua Koven navazující na myšlenku z původního Lasting, jenž byl součástí Sometimes We Are EP, které vyšlo v létě roku 2015. Ani v tomto případě se nejedná o drum and bass – Lasting (Part II) je dubstep a oproti svému předchůdci je podstatně víc „heavy“. Líbí se vám? Pak šup sem.

A hurá na muziku, co se teprve chystá. Hned na samý začátek března je naplánováno datum vydání novinky od rakouského „hottest newcomer“ dua Dossa & Locuzzed. Ačkov hottest je dneska každou chvíli kde co, je třeba říct, že tahle deska se opravdu povedla. Stoned Love je zábavná pohodová funky věc, která asi nejednomu posluchači připomene sound Camo & Krooked (že by to nebyla náhoda?) a Larry si jede na dost podobné funky vlně, je ale podstatně dravější a víc dancefloor oriented.

A pro dnešek poslední na seznamu novinek je veselá synťáková hopsačka od dlouholeté stálice Cyantific, Outatime (Pt. 2), která se objeví na pultech digitálních obchodů 10. března a stejně jako v případě novinky od Koven i tenhle track půjde ve stopách svého předchůdce Outatime.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.