Villem & McLeod – Pefect Solution EP

Desátý únor je dnem, kdy světlo světa spatřilo zatím poslední EPčko ze stáje Spearhead Records. Na svědomí jej mají Villem & McLeod, kteří na Spearheadu nejsou žádnými nováčky a jako obvykle nám přináší řádnou porci kvalitní deep & liquid dnb music!

Na EPčku se nachází celkem 4 tracky, všechny laděny do liquid deepového hávu, který přesně odpovídá současnému Spearhead soundu a velmi dobře tak zapadá mezi ostatní releasy, které v poslední době na labelu vycházejí. Titulní track Pefect Solution, kde vokály nazpíval MC Fats a jeho sourozenec The Sea, na kterém naopak spolupracovala Heidi Vogel, zaujmou především dech beroucím vokálem, který je vkusně doplněn Villem a McLeodovou produkcí.

If I Had a Unexpected Interlude narozdíl od předešlých tracků brouzdá deepovějšími vodami a to především díky řízné base, která oba tracky velmi vydařeně doprovází. EP je v současné době dostupné pouze na jako LPčko na stránkách Spearheadu anebo v elektronické podobě na jejich Bandcampu.

SPEAR076: Spearhead Records Shop / Bandcamp / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music / Spotify

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.