Perspective – Fading EP

Angličan Perspective je další z kategorie těch producentů, kteří teprve čekají na své objevení. Tenhle londýňan je na scéně zřejmě opravdu teprve krátce – na Beatportu mu visí zatím jen čtyři releasy, po dvou na C Recordings a po dvou na Fragment Recordings. Na ten nejnovější, jenž před pár dny vyšel právě na Fragment Recordings, se podíváme dnes.

Ač se čtyři tracky čítající Fading EP zpočátku tváří docela liquidově (především díky povedenému vokálnímu intru titulního tracku), ve skutečnosti ukrývá nálož skvělého, šlapavého deepu, který svou agresivitou možná i lehce přečuhuje do neura, ale jak už vyplynulo z kontextu, najdou se v něm i zajímavé liquidové prvky. Celkově se jedná o velmi povedenou desku, což dokazuje i fakt, že se objevil v populárním podcastu Noisia Radio.

FMR002: Bandcamp / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music / Spotify

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.