Lednové novinky u Viper Recordings – stovka, zeď a vzpomínky

U Viperu ten rok 2017 vzali pěkně od podlahy. Nejdříve vyslali do éteru skoro čtyřicet tracků čítající převážně retrospektivní kompilaci Drum & Bass Annual 2017, hned po ní následoval nový singl Matrixe & Futurebounda inspirovaný čerstvě dosazeným prezidentem USA a do třetice všeho dobrého se chystá jubilejní 100. release!

Ale hezky od začátku, tedy od Drum & Bass Annual 2017. Tahle tučná kompilace obsahuje 27 největších „zmijích“ hitů loňského roku a k tomu navíc 10 žhavých novinek. Ideální příležitost pro všechny DJs, kteří si rádi napakují do sbírky hromadu tracků za pár šupů. Poslechnout či nakoupit ji můžete za tímto odkazem.

Následuje The Wall s vokály Donalda Trumpa opěvující svou vysněnou zeď mezi USA a Mexikem. Tenhle banger by ji dozajista dokázal zbořit během chviličky. K tanci i poslechu jej najdete zde.

A nyní se dostáváme ke zlatému hřebu večera – Viper 100 EP, jehož vydání je pro více dramatický efekt rozdělené na 4 části. Tu první částo obsadili Dossa, Locuzzed a BMotion s chytlavou kolaborací Love Blind, které vás nejdříve rozněžní podbízivým kytarovým riffem, a pak vám po dropu nemilosrdně sundá (nejen) kulicha. Heavy! (A k dostání zde.)

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.