Insideman – The Knowledge EP

U Vibration Records se těsně před svátky pochlapili a vypustili do světa jeden pěkný dáreček od londýnského producenta Insidemana. The Knowledge EP svou atmosférou perfektně sedne k těžkým sněhovým vločkám pomalu snášejícím k zemi v oranžovém světle pouličních lamp.

Všechny čtyři tracky, co se na EP vešky, se plaví v poměrně klidných vodách a trhat parkety z podlahy v prime-time tak asi zrovna nebudou, ale pro rozehřátí či do studiového setu sednou více než skvěle. Na desce je hodně znát typický Insidemanův zvuk – tracky obsahují celé plejády padů roztahaných do těch nejzazších koutů sterea a když se do nich člověk zaposlouchá, dokážou solidně rozjet představivost.

Fanoušci Netskyho pak určitě zbystří sluch u tracku Keep Me In Love With You s povědomým samplem, jehož útržky zazněly v Netskyho hitu Everyday a který Insideman představil ve zcela novém světle.

VR046: Vibration Records Shop / Beatport / Junodownload / Google Music

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.