HLZ – From The Past EP

Osmý release The Dreamers Recordings v podobě jejich prvního čtyřtrackového EP je na světě a nutno říct, že to mají čím dál tím lepší! Autorem desky s pořadovým číslem TDR008 je Emilio HLZ Dimitri, jehož můžete znát například z labelů jako Integral Records, Celsius Recordings, Flexout Audio a mnoha dalších.

EP začíná polehoučku atmosférickým titulním trackem From The Past s vokály od Awaken ubíhajícím ve vychillovaném liquido-deepovém rytmu, který střídá ještě o něco deepovější Dream Source s parádní basovou linkou.

Třetím v pořadí je Nightcrawler, který si jede s předchozí skladbou na dost podobné vlně, zatímco posledňáček Sparkles úplně otočí a do sluchátek vám nasype povedený drumstep. Celé EP je při domácím poslechu celkem vyklidněné, ale o to víc překvapí svou hutností na tanečním parketu.

TDR008: Spotify / Bandcamp / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.