Cod3x – Destination Point

Cod3x, ještě nedávno dost neznámý mladík (19 let) z ruského Petrohradu, přichází se svým v pořadí druhým releasem na britském neurofukovém labelu Bad Taste Recordings. Po jeho rok a půl starém Undead EP nám tentokrát servíruje sice „pouhý“ singl, nicméně není potřeba truchlit, protože v tomto případě lze s jistotou říct, že kvalita předčila kvantitu. Co nás tedy čeká? Jeden sólo track a jedna kolaborace s estonským producentem Micronem.

První track se jmenuje Destined a od prvních tónů prvního dropu je jasné, že nepůjde o žádné pohlazení. Nekompromisní polyrytmická basa v kombinaci s řezavým soundem tvoří ideálního kandidáta na banger, co pobaví na poslech i na party. Číslo dvě je perla jménem Laser, kterou ukutil Cod3x s již zmíněným Micronem. Začíná klidně, ale zdání klame – ve finále se jedná o věc podobně hrubého zrna, jako u první věci.

Singl Destionation Point vyšel 16. prosince a to jak v digitální podobě, tak i na vinylu. A rozhodně to není naposledy, co o tomto mladém ruském talentu slyšíme!

BT054DD: Bad Taste Recordings Shop / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music / Spotify

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.