MethLab vydává VA kompilaci Revenant

MethLab, nedávný vítěz prestižní akenty Drum&Bass Arena Awards v kategorii Best Newcomer Label, vydává svou první „Various Artists“ kompilaci, na které se objevilo hned devět MethLab residentů.

Revenant se nese ve stejném duchu jako jejich dosavadní releasy, tedy temný neurofunk se špinavou basou a skvělým sound designem, při kterém běhá mráz po zádech. Vykopává na něm Current Value s absolutní peckou Time Rubber, ve které Tim opět ukazuje, že jako producent je absolutní génius. Druhý track má na svědomí Broken Note, jmenuje se Nightcrawler a jedná se o spíše poslechové halftimové temno.

V poslechovějším duchu se nesou i další písně v podání Rawtekk, Machine Code, War či Silent Witness. Za zmínku určitě stojí ještě track Exploit, který vznikl z kolaborace Hypoxia & HYQXYZ a píseň Begin od Maluxe. Celé LP pak uzavírá další kolaborace, tentokrát Skynet s Machine Code.

MLP002: Spotify / Bandcamp / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.