Artificial Intelligence – Dreams Of Freedom EP

Fanoušci Artificial Intelligence mají další důvod k radosti. Na jejich labelu Integral Record právě vychází zbrusu nová deska s jejich podpisem pojmenovaná Dreams Of Freedom a jak už bývá u AI zvykem, opět je napěchovaná tím nejvybranějším liquid funkem.

Na vinylové verzi jsou k nalezení jak liquidovější Nobody a Dreams of Freedom, tak i celkem řízný track Definition. Digitální verze má pak ještě bonus v podobě čtvrté pohodovky nazvané Close 2 U. Zvukově je Dreams of Freedom EP tak podobné předchozím releasům Integralu s logy tajemných projektů Dawn Wall a Mohican Sun, až to jednoho donutí k zamyšlení. Jak práce se samply tak charakter beatu jako by si ve výše jmenovaných případech z oka vypadly. Tak že by…?

Vinylová verze INT036 je k sehnání např. na Junu, digitál pak v klasické sestavě odkazů Spotify / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music atd.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.