Silence Groove – Angelic EP

Kdyby si chtěl někdo udělat bilanci nejaktivnějších producentů roku 2016, Silence Groove by v ní jistě figuroval hodně vysoko. Ještě těsně před koncem roku stihl svým fanouškům doručit poslední EP s letošním datem vydání. Tentokrát je hodně atmosférické, nese název Angelic EP a vychází na Offworld Recordings.

V čele čtyř tracků stojí nikoliv track Angelic, jak by leckdo asi hádal, ale snová atmosférický pecka s názvem Drifting Shapes. Následuje Fate, která s předchozí skladbou hodně ostře kontrastuje – žádný orchestr padů, žádné naechované vokály, jen řádně nasraná deepová basa tančící mezi zpřelámaným beatem.

Po Fate přichází konečně Angelic, první track s „klasickým“ drum and bassovým amenovým beatem, který se opět vrací do krajiny propracované atmosféry o mnoha a mnoha zvukových vrstvách. Poslední ve výběru je Offline, nejminimalistější skladba z celého EP ve které by leckdo dnb ani nerozpoznal díky zcela atypickému beatu. Skvělé zakončení roku pro Silence Groove!

Datum vydání je naplánováno na 26. prosince, nezapomeňte si jej tedy poznačit do kalendáře, ať vám Angelic EP neunikne ani o vteřinku.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.