Basic Forces – The Collective LP

Britský producent Basic Forces ve spolupráci se Soul Deep Recordings představuje kolekci tracků s názvem The Collective, která je výsledkem jeho producentské tvorby a kolaborace s velkým množství svých kolegů z branže. Co všechno na LPčku naleznete, se dozvíte dále.

„Elpíčko“ obsahuje 16 tracků a je na něm především zajímavé to, že každý track je buď kolaborací Basic Forces s jiným producentem anebo remix jeho předešlé tvorby. Za všechny uveďme Scotta Allena, Frank H Cartera III, Philtha anebo Subdivision. Najdeme zde jak melodické liquidy, tak deepové rollery a samozřejmě i crossovery mezi těmito dvěma subžánry. Za zmínku rozhodně stojí deepově laděný track I’m Yours, liquidový song Kiss Unique anebo atmosférický track Visions. The Collective je v současné době k dostání pouze jako Soul Deep exclusive a případní zájemci jej mohou zakoupit zde.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.