Chris.SU – Solar Eclipse EP

Doposud se Chris.SU „blýsknul“ na Eatbrainu pouze v kompilacích Tales of Undead a Mirror Universe. Nyní však dostal maďarský producent a zakladatel FATE Recordings prostor pro své vlastní EP! Na titulním tracku s ním navíc spolupracovali ti nejpovolanější a to Jade & Mindscape, dohromady má toto trio maďarských matadorů na svědomí již několik bangerů. 

Právě tato kolaborace – titulní track Solar Eclipse se velmi povedla a nese se v duchu současných neurofunkových trendů. Za zmínku stejně tak stojí i v pořadí druhý song The Last Laugh na kterém s Chrisem spolupracoval Nuklear MC, který se na Eatbrainu už cítí jako doma.

Právě tato skladba společeně s DANC3 z celého EP připomíná nejvíce Chrise.SU na kterého jsme zvyklí, naopak track Complexity zavání dost mainstreamem. Poslední zářez na EP Solar Eclipse je pak track The Arrow u kterého se zdá, že si Chris vypůjčil hlavní synth od Joe Forda. Tak i tak Eatbrain jako vždy nezklamal.

EATBRAIN034: Zatím pouze Beatport Exclusive

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.