RedPill – Bacteria EP

Rémi Joquera aka Redpill je ve světě DnB zdánlivě čerstvým a neznámým jménem. Málokdo totiž ví, že se jedná o francouzského producenta, který je bývalým členem čím dál vyhlášenějšího neurofunkového komanda Bl4ck Owlz.

Teď přichází se svým Bacteria EP na belgickém labelu Mindtech Records. Kromě toho se blíží jeho releasy labelech jako Neurofunkgrid nebo Invisible, takže vše nasvědčuje tomu, že o RedPillovi ještě hodně uslyšíme.

Celé EP začíná stejnojmenným trackem Bacteria, který dává tušit, v jakém stylu se celý release ponese. Poctivý agresivní neurofunk zvukově i rytmicky v souladu se současnými trendy, které v tomto žánru dominují. Za zmínku dále stojí track jménem Metallize, v němž nám Redpill ukazuje tu stránku jeho tvorby, která se nachází mezi drum and bassem a tvrdou kytarovou hudbou. Jakožto velkému fanouškovi kytar mi toto spojení udělalo velkou radost a dodávám „jen houšť!“

MTRDEP040: Bandcamp / Beatport Exclusive / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.