LSB vydává své debutové album Content

Pro ty, kterým tato informace nějakým záhadným způsobem unikla, máme dobrou zprávu. LSBmu začátkem listopadu na jeho domovském labelu Soul:r vyšlo historicky první studiové album. Content představuje 11 zbrusu nových tracků, které by neměly minout žádného liquid funkového nadšence!

Content by se dal označit za ideální mix osvědčených postupů a svěžích novinek. LSB vzal všechny věci, které jeho hudbu dělaly a dělají tak skvělou, přidal k tomu velkou dávku inovace, snahu o vytvoření alba, jenž by nebylo pouze kompilací několika vyprodukovaných tracků, a výsledek stojí rozhodně za to. Sázka na osvědčené je například vidět ve výběru vokalistů, kteří na albu hostovali. Konkrétně se jedná o Millie Watson, Sense MC, Dain Stuarta, ale především Tyler Daleyho a DRS, díky jejichž předchozí spolupráci vznikla nesmrtelná pecka The View.

A právě díky spojení LSBho producentského umu s posledními dvěma jmenovanými umělci vznikl asi nejvýraznější track Missing You, ke kterému jsme dokonce mohli shlédnout i podařený videoklip. Se samotným DRS spojil LSB síly ještě jednou a to v posledním kousku celého alba, zajímavém experimentu jménem Catching Lightinng. Další track, který rozhodně stojí za zmínku, je například I Need Love, který v sobě kombinuje dokonalé perkuse použité ve starších skvostech Leave anebo If You Were Here s úžasně atmosferickými samply, které jsou ostatně ústředním motivem celého alba. LSB však nezapomněl ani na fanoušky tvrdších subžánrů DnB a servíruje nám track Blinding – našlápnutý deepový roller, který rozhodně rozpumpuje nejeden taneční parket. Jako poslední zmiňme track, na kterém se s LSBm podílel vokalista Dain Stuart. Konkrétně se jedná o Capture My Heart a právě díky zmíněnému mrazivě znějícímu vokálu dostává tento song nezapomenutelnou atmosféru. Album je možné zakoupit snad na všech internetových portálech distribuujících hudbu.

Pro anglicky zdatné čtenáře také zmiňme, že před samotným releasem byl LSB internetovým portálem Ministry of Sound důkladně vyzpovídán. V rozhovoru se kromě detailních informací o jeho novém albu také dozvíte spoustu tipů a triků, které LSB používá ve své produkci anebo jeho názor na současnou britskou klubovou scénu. Celý rozhovor je k nalezení zde.

Na závěr bychom chtěli všechny LSBho fanoušky pozvat 9.12.2016 do pražského podniku Café NONA, kde se odehraje sedmé pokračování párty s názvem Zlomená scéna, na které samozřejmě nevystoupí nikdo jiný, než LSB! Odkaz na FB událost může případný zájemce nalézt zde.

15110484_1730245260634847_3995523588210644161_o

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.