Nový český label Hoofbeats Music představuje svůj první release

Hoofbeats crew není českým fanouškům drum and bassu asi potřeba představovat – těžko se najde někdo, komu by jejich našlapané mejdany unikly. Nyní pod jejich křídly vzniká nový projekt, jehož duchovními otci jsou producentské mozky crew, Qo a Computerartist. Nejedná se o nic jiného, než jejich vlastní label, na kterém právě vychází první slavnostní release – Hoofbeats Music.

Posluchači na něm najdou dva nové tracky Get Down a Funktion, na kterých se podíleli oba dva výše jmenovaní. Kdo je zná, tomu je moc dobře jasné, že tohle žádné zpívánky nebudou – deska je od začátku až do konce napěchovaná nekompromisním neurofunkem, který člověka nenechá vydechnout ani na vteřinu.

Nezbývá než klukům popřát hodně štěstí do budoucna, ať to se svým novým labelem dotáhnou co nejdál. Podle všeho se ale máme na co těšit!

HBM001Spotify / Beatport / Junodownload / Digital-Tunes / Google Music

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.