Terminal – NODE 0X00A EP

Terminalu moc dobře ví, jak je toto roční období náročné, vyčerpávající a plné únavy, a proto se nám rozhodli dodat dostatek energie v podobě zvuku. Tahle výběrovka, na niž se podílelo rovnou několik jmen, je hodně rázná a většinou hned při dropu cítíte nával energie. Nabízí dokonalé podmínky pro rozbíjení parties, avšak rozhýbe i doma na židli. Další věc, jíž si můžete všimnout, je to, že působí trochu kontrastně.

Desku dělí pomyslná čára v polovině – první část patří ostříleným a zkušeným veteránům tohoto žánru, kteří se na špičce drží roky, zatímco „od půlky dolů“ se tu vyřádila poměrně mladí producenti, kteří si svá jména na scéně vybudovali poměrně rychle díky své dravosti. EP tvoří 4 skladby prezentované šesticí producentů: Optiv, CZA, Current Value / Malux, Disprove a Tobax .

Na tomto je díle je krásně vidět, jak do sebe obě poloviny zapadají . Dlouho uznávaní producenti se vyvíjí a drží krok s dobou, rozhodně nezůstávají pozadu, zatímco mladá krev si dokáže získat pozornost  svým inovativním soundem, neustálou producentskou aktivitou i tím, že se na jejich tvorbě odráží zkušenosti z experimentování s pomalejšími věcmi  (neurohop atd.).  Dvě rozdílné generace ruku v ruce na jednom albu působí jako skvělý celek.

Terminal – NODE 0X00A EP: SpotifyBeatportJunodownload / Digital-Tunes / Google Music