SATL & Friends Vol. 2 EP

Polský liquidový mág SATL nedávno na svém domovském labelu Fokuz Recordings vydal druhé pokračování kolekce tracků nazvané SATL & Friends a my se nyní na tyto čtyři Fokuzácké novinky podíváme trochu blíže.

V druhém díle si SATL pozval na pomoc hned pět kolegů z branže, kterými jsou Kasper, Lurch, Command Strange, Mortem a Velocity. Autora tohoto textu uchvátily především první dva tracky z této kolekce, konkrétně Sky Turns Black Turn Me On.

U tracku Sky Turns Black svojí trochou do mlýna přispěli Kasper a Lurch. Samotný track je výrazný nápaditou kytarovou linkou a příjemně znejícím mužským vokálem.

Track Turn Me On, který se SATLem ukuchtil Command Strange, naopak posluchače uchvátí naprosto dokonalým trumpetovým samplem, který prostě budete chtít slyšet pořád dokola.

Liquidoví fandové si všechny skladby mohou zatím zakoupit ve Fokuzovém e-shopu nebo jako Beatport Exclusive, případně předobjenat na Google Music či iTunes. Celý release je k poslechu také na Spotify.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.