Zombie Cats, Safra & Joe Ford – Portal EP

Německé komando nemrtvých koček se po dlouhé době vrací s releasem a to již podruhé na holandském labelu Major League DNB, který už po čtvrtletním působení dostává mezi špičku neurofunkových vydavatelství! V kolaboraci s kanadským producentem Safra a anglickým mladíkem Joe Fordem  přináší sadu 3 tracků, resp. 2 tracků a jednoho remixu. A není s podivem, že si pro nás přichystali pořádný bomby.

Titulní track Portal začíná atmosferickým intrem, záhy se však změní v klasickou řežbu, jak jsme od Zombie Cats zvyklí – minimalistické bicí a houpavá basa. Nejsilnější moment EP ale přichází s remixem na track Portal, který si vzal na starost již zmíněný Joe Ford a my jsme si jistí, že právě tento track v následujících měsících zboří nejeden parket. Celý release uzavírá track Lil Monsters, kde Zombie Cats a Safra ani trochu neuberou plyn – jedná se o zběsilou zlámanou jízdu.

Portal EP je zatím dostupné jako Beatport Exclusive a po 21. listopadu by se pak mělo objevit i v ostatních eshopech.

VoidSec aka Vojta a Tower aka Martin jsou brněnští DJs, členové Mindicted crew a moderátoři pořadu DnB Čočka na Radiu R. Na DNBlog.cz se specializují na novinky převážně z oblasti neurofunku.