Bl4ck Owlz & The Clamps – Face Scraper EP

Neurofunková stáj Eatbrain se tento rok opravdu nezastaví. Pouští ven jeden kvalitní release za druhým a tentokrát stojí nad spoluprací dvou talentů, kteří se proslavili teprve v minulých letech a rychle se stali součástí současné neurománie. Jedná se o spojení odchovance ikony Evol Intent, Bl4ck Owlz, a francouzského projektu The Clamps

Myslím, že je není třeba více představovat, v poslední době je můžete vidět všude na sociálních sítích či velkých youtube kanálech sdílejících vše ohledně DnB.

Z EP nejvíc zaujme asi úvodní track Face Scraper, jehož název nese celá deska. Minimálně tenhle track bezpochyby v budoucnu na nějaké té party zaslechnete, už z poslechu je totiž jasné, že na parketu rozpoutá čiré šílenství. Zbytek desky je už výhradně v režii „Soviček“ a jde to znát – což vůbec není myšleno špatně. Na skladbách se totiž podepsal jejich specifický styl produkce, pro který je fanoušci tak  obdivují. Desce udávají tempo tučné beaty doprovázené řežbou energických soundů a celé to působí takovou lehce techy atmosférou.

Face Scraper EP je aktuálně dostupné jako Beatport Exclusive, všude jinde se pak objeví na konci listopadu.