Samuel Riiser & Jenna G – Red Velvet VIP Remix EP

Tak dlouho čekali fanoušci na tenhle liquidový klenot s Jennou G (který měl původně vyjít už minulý rok), až se nakonec dočkali celého singlu s několika remixy. Originál má na svědomí poměrně neznámý drum and bassový producent z Norska, Samuel Riiser, zatímco na remixech se vyřádili Rowpieces, Dave Owen, ZeroZero, Jaybee, Brotherman, Insideman a Audiodevice.

Originál je naprosto luxusní liquidový kousek s krásnym jazzovým feelingem a zvukem, který je…prostě sametový, stejně jako název tracku. Čtveřice remixů pak dělá originálu všechnu čest, jeden přidá do remixu nálož organického funku a swingu, další skladbu trochu přiostří pro větší dopad na tanečním parketu a jiný zase představí původní track v deepovějším světle. Každý si zde opravdu najde to svoje. Nic naplat – tohle se prostě Vibration Records opravdu povedlo!

Red Velvet je zatím k sehnání pouze na Google Music a na Beatportu.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.