Paul SG – This Is Me

This Is Me je zatím první (a doufejme, že ne poslední) studiové album našeho rakouského souseda, DJe, producenta a majitele labelu Jazzsticks Recordings, kterým není nikdo jiný, než Paul SG. My se na album, které jistě potěší všechny fanoušky liquid a jazzy drum and bassu, nyní podíváme trochu blíže.

Posluchači mohou na albu najít celkem 16 tracků, na kterých se kromě Paula také podíleli MC T.R.A.C., vokalistka Angelina Dove, MC Conrad, Jay Rome anebo Grimm. Jednotlivé songy se pohybují od klidných liquidových poloh až do rozjetých amenových rollerů, takže si vybere opravdu každý. Za zmínku rozhodně stojí tracky Verrazano, You’ll Never Know ft. MC Conrad, Cosmic Jam anebo Hard To Find ft. Jay Rome.

Celé album anebo jednotlivé tracky si mohou zájemci zakoupit na Juno Records, Google Music anebo Beatportu.

 

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.