Kos.Mos v nové kompilaci přitvrzuje

A to doslova. Nová kompilace z labelu Kos.Mos.Music patřící ruskému projektu Electrosoul System nese přiléhavé jméno Kos.Mos Gets Harder a servíruje posluchačům vskutku unikátní koktejl rezidentních jmen labelu i úplné nových tváří. 

Kos.Mos Gets Harder je taková krásná podivnost, která už na první poslech těžce vystupuje z hromady dnešního těžce zrecyklovaného drum and bassu. Přelámané experimentální amenovky střídají návykové basové rollery a sem tam kompilace zabředne i do pomalejšího tempa a deepovin.

Každý track je úplně jiný, všechny si nesou svou jedinečnou atmosféru a každý odpálí posluchače do úplně jiné galaxie. Ha, proto tedy Kos.Mos! Kompilace je navíc s počtem šestnácti tracků celkem objemná, takže si v ní své najde skoro každý. Chcete-li tedy slyšet něco nového a neoposlouchaného, teď máte příležitost.

Kos.Mos Gets Harder seženete například na Beatportu, Junodownloadu, Digital-Tunes, Google Music a krom digitálu je dostupné i na CD či vinylu.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.