AKOV – Twisted / Mantra (Billain Remix)

Je libo trochu nekompromisního neurofunku? Pokud je vaše odpověď ano, tak neváhejte a vstupte. Nové AKOVovo EP, které právě vychází na belgickém labelu Mindtech Recordings, by vám mohlo padnout do noty. 

Tři tracky rozjíždí Twisted s halfstepovo-rapovým intrem s takřka filmovým feelingem, které po dropu vystřídá těžce modulovaná nemilosrdná „heavy as fuck“ bassline, jež člověka prostě nenechá jen tak v klidu sedět na zadku. Na remixu Mantry je jasně slyšitelný Billainův typický „hektický“ rukopis a poslední track, Tesla, jenž vychází jako bonus čistě v digitálu, útočí na ušní bubínky s futuristickou a doslova elektrizující basovou linkou a dělá tak čest svému jménu.

Tuhle novinku zatím seženete pouze jako Beatport Exclusive, na konci října 2016 se pak objeví i v ostatních shopech. A pak je tu samozřejmě ještě Mindtech Recordings Bandcamp, kde lze výše uvedené pecky objednat i na vinylu.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.