Rawtekk zremasterovali své staré pecky, nyní vychází ve dvoudílné kompilaci Rawtekk Reloaded

Německé duo Rawtekk právě zažívá svůj comeback na scénu ve velkém stylu. Po výborném (a lehce experimentálním) albu pro Med School, Here’s To Them, přicházejí se dvěma kompilacemi plnými svých starých dancefloor pecek, které od základu zremasterovali, aby jejich zvuk odpovídal dnešním standardům.

Oba dva díly v první řadě potěší hlavně pamětníky, ale jistě osloví i spoustu nových posluchačů, kteří s tímto geniálním drum and bassovým projektem doposud neměli tu čest. Na kompilacích se sešlo dohromady přes dvacet tracků s typickým Rawtekkovským syrovým oldschool „rolling“ soundem, který dnes už na žádném novém releasu jen tak neuslyšíte.

Mezi jedenácti tracky v první kompilaci a desíti tracky v té druhé se tak objeví stará známá jména jako They Come For Us (Suspense), Rollercase, Stretch Pack, Seduce, Repulsion, Respond či Big Up (a spousta dalších). Máte-li rádi neurofunk, rozhodně si nesmíte Rawtekk Reloaded nechat ujít – ostatně logo MethLab Recordings je celkem solidní zárukou kvality.

Obě dvě kompilace jde zakoupit ve všech dobrých obchodech s digitální hudbou, jmenovitě:

Bandcamp Methlab Recordings: Reloaded pt. I / Reloaded pt. II
Beatport: Reloaded pt. I / Reloaded pt. II
Junodownload: Reloaded pt. I / Reloaded pt. II
Digital-Tunes: Reloaded pt. I / Reloaded pt. II
Google Music: Reloaded pt. I / Reloaded pt. II

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.