The Vanguard Project – Daredevil EP

The Vanguard Project se do toho vrhli skutečně na plné obrátky a nyní opět rozšiřují své pole působnosti! Se svým novým Daredevil EP obohatili tentokrát katalog Fokuz Recordings o čtyři nové liquidové skladby. 

Úvodní Don’t Let Go vyrukuje na posluchače s moderní sytntetickou „tůtavou“ melodickou linkou sloužící jako podklad pro kouzelný vokál patřícím Charl  (mimochodem, jakákoliv podobnost s Philth & Colette Warren – Don’t Let Go je čistě náhodná).

Blind Ninja si naopak získává sympatie melancholickým zvukem reverznutého piána a hutnou wobblující subbasou, kterým přizvukují útržkovité ženské vokály. Track Spirals jakoby vypadl z titulků nějakého dojáku, ať už skončil happyendem či nikoliv, a en poslední, Senseless Love je taková milá pohodička letního rázu, ze které jde cítit vítr ve vlasech ve slunném dni.

Daredevil EP je k poslechu na Spotify a ke koupi buď na Fokuz Shopu (vinylovou i digitální verzi), nebo jako Beatport Exclusive. Předpokládané naskladnění v ostatních shopech vypadá na 24. října.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.