Karpa – Back Again EP

Mladý český producentský talent Karpa opět vystrkuje růžky! Po menší odmlce, kdy koketoval především s trapovými beaty, se vrací zpátky k drum and bassu a výsledkem je jeho nové EP s příhodným názvem Back Again.

Čtyři nadupané vály, které vás protáhnou nejrůznějšími polohami neurofunku, se tentokrát uchytily na poměrně novém britském labelu Stagma Records, který si stejně jako sám autor hudby teprve prošlapává svou cestičku drum and bassovou džunglí. A protože jedno staré české přísloví tvrdí, že jeden soundcloudový clip vydá za tisíc slov, místo sáhodlouhých pokusů o popsání Karpova zvuku si jej prostě raději rovnou poslechněte.

Nezbývá než vyslat bigupy směr Svitavy a k tomu zbožné přání, ať toho drum and bassu dělá Karpa víc. A pokud se vám jeho muzika líbí a rádi byste Karpu podpořili, můžete tak učinit zakoupením jeho nového EPčka na Beatportu, Junodownloadu či Google Music. A nebo mu příště na party aspoň kupte panáka ;D

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.