Subsonik Sound se vrací do hry, první z novinek je retrospektivní kompilace z let 2008 – 2015

Label Subsonik Sound Recordings jistě mnozí z vás dobře pamatují. Od jeho vzniku v roce 2008 na něm vyšla spousta skvělých tracků od producentů jako Fourward, InsideInfo, Receptor, Skitt B či dokonce Zardonic, samozřejmě včetně nesmrtelných skladeb od samotného Subsonika. Po několika letech fungování však aktivita labelu zeslábla, až nakonec ustala úplně. K dnešnímu datu tak už možná někteří fanoušci zamáčkli onu pomyslnou slzičku. Netřeba však házet flintu do žita. Subsonik je zpátky a chystá spoustu novinek!

Sám jsem nemohl uvěřit vlastním očím, když mi v emailové schránce přistál promo mail zvěstující tu radostnou novinu v podobě první kompilace s přiléhavým názvem Subsonik Sound: A Retrospective 2008-2015 Vol. 1. Nicméně tam byla i po protření očí, celých 18 pečlivě vybraných tracků připomínajících tu zašlou slávu.

Na posluchače čeká například Golden Age, Plasma, Robot, Ticker, Alien Space Ship a spousta dalších pecek ze zlaté éry labelu. A to prý ani zdaleka není vše – chystá se i druhý díl a po něm jsou naplánované další releasy od nově upsaných jmen. Je tedy rozhodně na co se těšit.

Subsonik Sound: A Retrospective 2008-2015 Volume 1

01. AK1200 ft Tera Deva – Fake (Subsonik & Smooth Remix)
02. Drifta – Rearranged (Subsonik & Muffler Remix)
03. Fourward – Golden Age
04. Fourward – Plasma
05. Fourward – Robot
06. Input ft Smooth – Give You More
07. Insideinfo – Ticker
08. Jade – Five Breaths
09. Muffler – Put Me Down
10. No Money – Seven Days
11. Skitt B – Alien Space Ship
12. Skitt B – Steppingtime
13. State Of Mind – Mass Media
14. Terravita – The Struggle
15. Subsonik – Sensor (InsideInfo Remix)
16. Subsonik – Breakout (Terravita Remix)
17. Trippcore – Run Away
18. Trippcore – Sniper

Celá kompilace je k sehnání např. na Beatportu, Junodownloadu či Google Music.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.