Sinister Souls – My Soul Is Sinister EP

Nová deska Sinister Souls s příhodným názvem My Soul Is Sinister je tady. A mazlit se s vámi rozhodně nebude. Vlastně radši doporučujeme při jejím poslechu postupovat velice obezřetně – při přestřelení hlasitosti vám může znásilnit sluchovody a řádně natrhnout kaďák. Zda to bude příjemný zážitek či nikoliv, to už je víceméně na vás. Nám se to líbilo moc!

Dost ale teplých řečiček a hurá na samotné tracky. Jak už bylo řečeno, tohle není žádná romantika. Titulní track My Soul Is Sinister se na vás vrhne a bez jakékoliv předehry na vás vytáhne halfstepové intro toho nejtěžšího kalibru, do kterého to s mikrákem nemilosrdně nakládá Mike Redman. A až vás přivede na vrchol blaha, zčistajasna se track zlomí a rozpoutá hotové neurofunkové sado maso. Druhý track, Darkseid, na to jde ze začátku o poznání jemněji s postupně gradujícím intrem, které vyústí v prvotřídní roller s výbornou atmosférou a pořádnou dávkou funku. Za tohle dostávají Othercide Records u DNBlogu jedničku s hvězdičkou.

Pokud vás My Soul Is Sinister dostává tak jako nás, na nic neváhejte a utíkejte podpořit autora koupí téhle nádhery na Bandcampu Othercide Records nebo jako Beatportu, kde release bude po dobu 14ti dní exkluzivně viset, než se objeví i jinde.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.