Corrupted – Late Night Conversations EP

Poměrně neznámý belgický producent Corrupted s highcontrastovským afrem a neskutečným hudebním nadáním vydává nové EP na Halogen Music. Pod názvem Late Night Conversations se však skrývá cokoliv, jen ne klasické středoproudové dnb.

Se inspirací ve jménech jako Ivy Lab, Alix Perez, Machinedrum, dBridge a Flying Lotus je jasné, že tohle bude asi dost zajímavé a nekonvenční. A také že ano. Složité beaty se snoubí s táhlými atmosférickými pady a dohromady dávají čtyři perfektní intelligent dnb tracky, ze kterých na posluchače opět trochu dýchnou staré časy Goldieho Inner City Life. Málokterý dnešní release má takovou hloubku, jako právě Late Night Conversations.

Krom dvou sólových tracků se na EPčku usídlily také dva collaby, jeden s Phase a jeden s Lakeway. Pro angličtinou oplývající čtenáře se navíc jako malý bonus nabízí zajímavé čtení na serveru Drum&Bass Arena, kde před pár dny vyšel rozhovor s Corrupted věnující se jak jeho novému EP, tak jeho produkci obecně.

Late Night Conversations EP je k sehnání jednak na Bandcampu Halogen Music a také na Beatportu, Junodownloadu, Digital-Tunes a Google Music.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.