Lenzman zakládá vlastní label, chystaný debut už má i videoklip

Až budete na soundcloudu hledat Lenzmana, výsledek vás nejspíš trochu překvapí. I on už totiž podlehl letošní „labelové horečce“, a tak se jeho profil záhadně vypařil ve prospěch profilu jeho nového labelu The North Quarter, se kterým plánuje velké věci.

Debutový release nese název All For You EP, vychází jak v digitálu, tak i na desce, a obsahuje celkem čtyři skladby. Venku je zatím ale jen jedna, a to Lenzmanův remix Still Standing okořeněný rapováním MC DRS (originál mají na svědomí Children Of Zeus). A právě k němu zveřejnil Lenzman prostřednictvím nového youtube kanálu labelu oficiální videoklip.

Datum vydání All For You EP je stanovené až ke konci září, pokud si však EP předobjednáte prostřednictvím oficiálního bandcampu labelu už nyní, Still Standing dostanete okamžitě. A to se vyplatí!

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.